Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Прокуратура повернула майже тисячу гектарів мисливських угідь Гнідинській сільській раді

Переглядів: 377

Бориспільська місцева прокуратура встановила, що одне з товариств займається веденням мисливського господарства з порушенням Закону.

Зокрема, воно використовує 976,6 га мисливських угідь в адміністративних межах Гнідинської сільської ради Бориспільського району без погодження з усіма власниками земельних ділянок.

За вказаним фактом прокуратура в інтересах держави пред’явила позов про визнання незаконним і скасування рішення та визнання недійсним договору про умови ведення мисливського господарства.

Рішенням Господарського суду м. Києва позов Бориспільської місцевої прокуратури задоволено, рішення Київської обласної ради «Про закріплення мисливських угідь на території Київської області» визнано незаконним та скасовано в частині передачі мисливських угідь площею 976,6 га в адміністративних межах Гнідинської сільської ради земель у користування.

Крім того, визнано недійсним укладений між Київським обласним по місту Києву управлінням лісового та мисливського господарства та товариством про умови ведення мисливського господарства.

ДЖЕРЕЛО: http://kobl.gp.gov.ua/

 

« повернутися до списку новин