Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Машини невідкладної медичної допомоги - за кошти районного бюджету

Переглядів: 374

Днями відбулась презентація автомобілів невідкладної медичної допомоги. Машини були придбані за кошти районного бюджету та передані на обслуговування населення міста та району.

Участь в презентації заході взяли, зокрема, голова районної державної адміністрації Дмитро Воронін, міський голова Анатолій Федорчук, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Денис Хурса.

Вони акцентували увагу на тому, що поповнення автопарку — ще один крок назустріч громаді, сприятиме розвитку медичної галузі та підвищенню рівня надання якісних та своєчасних медичних послуг населенню.

Розширення мереж амбулаторій сімейної практики медицини, а також оснащення їх необхідним медичним обладнанням, комп′ютерною технікою та автотранспортом стало можливим завдяки Програмі розвитку Центру первинної медико-санітарної допомоги на 2016-2018 роки.

Саме з метою підвищення якості та доступності надання медичної допомоги населенню Борисполя та району були закуплені автомобілі. Вони призначені для перевезення фельдшерів, які виїжджатимуть на виклик.

Сьогодні Центр первинної медико-санітарної допомоги оснащений 15 автомобілями. До 2018 року планується докупити ще 5 автівок.

« повернутися до списку новин