Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

МОЗ ВНІС ДЕКСАМЕТАЗОН У ПРОТОКОЛ ЛІКУВАННЯ COVID-19

Переглядів: 427

Робоча група при Міністерстві охорони здоров’я внесла дексаметазон в протокол лікування COVID-19. Про це на брифінгу 25 червня сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Відбулося засідання робочої групи з провідними фахівцями щодо оновлення стандартів надання меддопомоги при COVID-19. В тому числі було розглянуто питання щодо внесення (в протокол лікування COVID-19 – ред.) додаткових лікарських засобів, тобто розширення цього протоколу, яке ґрунтується на нашому досвіді, клінічних випробуваннях та на досвіді інших країн, наприклад, було прийнято рішення щодо внесення такого препарату, як дексаметазон», – сказав Степанов.

Він наголосив, що наразі лікарі, які надають допомогу хворим на COVID-19, потребують підтримки, і найкращою підтримкою буде дотримання тих правил і рекомендацій, що надає МОЗ, — носіння масок, дотримання соціальної дистанції, використання антисептиків.

Станом на 25 червня в Україні лабораторно підтверджено 40 008 випадків захворювання на COVID-19, з них 2906 дітей та 6 346 медпрацівників. За добу встановлено черговий антирекорд — 994 випадки захворювання на COVID-19.

МОЗ вніс дексаметазон у протокол лікування COVID-19

« повернутися до списку новин