Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

НАЙНОВІШІ ТЕХНОЛОГІЇ І СУЧАСНА ТЕХНІКА: АГРАРНІ СЕКРЕТИ УСПІХУ СТОВ «ЛЮБАРЕЦЬКЕ»

Дата створення: 11:57 20.11.2019

У Бориспільському районі працює низка успішних аграрних підприємств. СТОВ «Любарецьке» – одне з них. Напередодні професійного свята журналісти дізнавалися про секрети успіху любарецьких аграріїв.

ІНСТИТУТ НАЦПАМ’ЯТІ РОЗПОЧАВ ІНФОРМКАМПАНІЮ ПРО ГОЛОДОМОР

Дата створення: 11:46 20.11.2019

Український інститут національної пам’яті розпочав інформаційну кампанію до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Про це повідомляється на сайті УІНП.

Світлана Острова - заслужений діяч мистецтв України

Дата створення: 11:42 20.11.2019

Указом президента України №834/2019 від 08 листопада 2019 року за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність присвоєно почесне звання "Заслужений діяч мистецтв України" ОСТРОВІЙ СВІТЛАНІ ВАСИЛІВНІ, викладачу Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел, сучасному українському композитору, концертуючій органістці, артистці Народної академічної хорової капели ім. Павла Чубинського. ВІТАЄМО І БАЖАЄМО НОВИХ ТВОРЧИХ ЗВЕРШЕНЬ!

Шановні працівники сільського господарства Бориспільщини!

Дата створення: 10:50 14.11.2019

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника сільського господарства! Це свято – гарний привід, щоб сказати добрі слова людям, які своєю працею вирішують важливі завдання – зміцнення продовольчої безпеки країни, підвищення конкурентоспроможності вітчизняної сільськогосподарської продукції і зміцнення економіки нашої країни. Від результатів вашої праці багато в чому залежить життєвий рівень, здоров’я і добробут населення.

КОДА: РЕМОНТ ДОРОГИ НА ДІЛЯНЦІ ГЛИБОКЕ-ГОРОДИЩЕ В ПРІОРИТЕТІ НА 2020 РІК

Дата створення: 10:29 12.11.2019

Очільник Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов під час першого приймання громадян, що відбулося в середу, 6 листопада, вислухав звернення мешканців села Городище Бориспільського району щодо ремонту дороги С100405 Глибоке-Городище-/Н-08/.

ПРОМІНЯВ ЗАРОБІТОК В ІСПАНІЇ НА СЛУЖБУ В НАЦГВАРДІЇ, АБО НАПУТНІ СЛОВА БАТЬКА МОЛОДОМУ ГВАРДІЙЦЮ

Дата створення: 10:27 12.11.2019

У Міжнародному центрі Нацгвардії в с .Старе новобранці склали військову присягу на вірність українському народові. Близько тридцяти гвардійців в урочистій обстановці присягнули захищати Україну та її народ.

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ: У БОРИСПОЛІ МОЖЕ З’ЯВИТИСЯ ЛАУРЕАТ НОБЕЛІВСЬКОЇ ПРЕМІЇ З ЛІТЕРАТУРИ

Дата створення: 09:25 08.11.2019

Землероби плекають хліб, будівельники зводять будинки, а письменники – творять мову – живу, яскраву, кипучу. Одним із таких творців у Борисполі є відомий поет-ронделіст Микола Боровко. Саме його легкі римовані рядки прикували увагу України і світу до ронделя.

НЕ ЧЕКАЙТЕ СПАЛАХУ: ЄДИНИЙ СПОСІБ ЗАПОБІГТИ ХВОРОБІ – ВАКЦИНУВАТИСЯ!

Дата створення: 09:23 08.11.2019

У залі будівлі Бориспільської районної ради відбулося спільне засідання міської і районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У президії – заступник голови РДА Сергій Білецький і начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Бориспільської міської ради Анатолій Сьомак. На комісії заслухано інформацію про епідситуацію із захворюваннями на дифтерію; затверджено протиепідемічні заходи та план профілактичних заходів в осередку дифтерії з метою недопущення ускладнень спалаху небезпечної хворобиї на Бориспільщині.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Бориспільщини!

Дата створення: 13:38 07.11.2019

Найщиріші вітання та найкращі побажання вам  з нагоди професійного свята. Це свято талановитих людей, які були і є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Дякуючи Вашій  щоденній праці, невтомно плекаються  джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними.

Микола Недождій – старий-новий голова районної організації ветеранів

Дата створення: 14:02 06.11.2019

Днями відбулася звітно-виборча конференція Бориспільської районної організації ветеранів України. В її роботі взяли участь заступник голови районної ради Іван Недогибченко, радник голови райради Ольга Малишевська, голови первинних ветеранських організацій району. На порядку денному: звіт про роботу районної організації ветеранів з 2015-го по 2019 рік; звіт контрольно-ревізійної комісії; вибори голови, заступника та секретаря організації; вибори контрольно-ревізійної комісії; вибори делегатів на  обласну конференцію ветеранів. Делегати обговорили найбільш гострі теми, серед яких – активізація роботи первинних організацій, піклування про одиноких ветеранів, національно-патріотичне виховання молоді, підтримка в належному стані пам’ятників та меморіалів загиблих воїнів.