Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

15 сесія Бориспільської районної ради. Частина перша

Дата створення: 12:51 23.10.2017

Про показники результативності районних програм і проблемний погріб у Щасливському НВК. На 15-ій черговій сесії районної ради рішення приймали 25 із 34 народних обранців. У її роботі взяли участь голова районної ради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко, голова РДА Олександр Туренко, його заступник Сергій Білецький, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств та організацій району, сільські голови. Сесію вирішили провести у два етапи: частину питань, що стосуються внесення змін до бюджету на 2017 рік розглянули, іншу – перенесли на наступне пленарне засідання.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МЕДИЧНУ РЕФОРМУ

Дата створення: 13:23 18.10.2017

Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

Головурівські «Джерела» на малій батьківщині художнього керівника

Дата створення: 13:14 18.10.2017

Самодіяльний хор «Джерела» Будинку культури с. Головурів вже втретє навідався з концертом до Гланишева  Переяслав-Хмельницького району. Саме там, за кілька кілометрів, у с. Гайшин -  мала батьківщина художнього керівника «Джерел» Івана Ігнатенка.  Люблять на Переяславщині як співають головурівські артисти! Отож на запрошення депутата Переяслав-Хмельницької районної ради Івана Забари, Гланишівського сільського голови Світлани Кондратенко «Джерела» здоровили гланишівців зі Святою Покровою, Днем українського козацтва та Днем захисника України. 

Вишеньківці святкували День народження села

Дата створення: 11:35 17.10.2017

Святковий ярмарок, організований учнями, вчителями та батьками Вишенської школи, майстер-класи та розваги для малечі – на відзначенні дня села Вишеньки ніхто не сумував. Місцеві кажуть: так масштабно день села не святкували вже давно. Це село багате історією, талановитими людьми та героями рідного краю. В заповненому залі Будинку культури виступила із привітанням сільський голова Кулинич Тетяна Григорівна, за підтримки якої створюються найголовніші закони нашого села, спрямованих на покращення життя всіх , без винятку, односельців. Особливою увагою та щирими словами привітань та цінними подарунками відзначили  жителів села за різними категоріями.

Районна влада вітала захисників України

Дата створення: 09:22 17.10.2017

У районі відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. Нагороди та сувенірні подарунки отримали бійці Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної Гвардії України (в/ч 3070). Захисників України вітав голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко та голова Бориспільської районної ради Владислав Байчас.  

Відбудеться чергове засідання сесії районної ради

Дата створення: 11:11 13.10.2017

       19 жовтня 2017 року об 11-й годині у великій залі засідань відбудеться 15-а сесія районної ради VІІ скликання.  На розгляд сесії  запропонований  такий порядок денний:

Відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді "Київщина козацька"

Дата створення: 11:04 13.10.2017

 Традиційно в переддень великого християнського свята 12 жовтня цього року у Кучаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими відбулася ІІІ обласна історико- краєзнавча конференція «Київщина козацька». До участі у заході були запрошені 130 учасників обласної історико-краєзнавчої експедиції «Київщина козацька», роботи яких стали переможцями районних та міських етапів та були представлені на обласному етапі. Учасники презентували дослідження за напрямами експедиції «Київщина козацька», а саме: «Тема козацтва в українській народній творчості».

Шановні військовослужбовці і ветерани Української армії, представники волонтерських організацій, молодь, мешканці району!

Дата створення: 10:54 13.10.2017

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а нині й Українського війська. Це свято має символізувати нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України. Адже любов до рідної землі та  батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими. Шановні наші  захисники! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною! Бажаємо вам і вашим родинам  міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська! Слава Україні! Слава її героям!

Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

Дата створення: 12:27 12.10.2017

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні, з вересня 2017 року по березень 2018 року проводиться V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс).

До Дня села Щасливською сільською радою започатковано пісенний «Фестиваль Щастя»

Дата створення: 11:20 11.10.2017

7 жовтня на День села у Щасливому проходив Гала-концерт «Фестивалю Щастя», у якому нагороджували дипломатів та лауреатів свята, які пройшли сито попереднього відбору. На фестивалі було помічено чимало українських знаменитостей. Серед них були народні артисти України Жанна Боднарук та Анатолій Гнатюк, заслужена артистка України Астрая. Учасники фестивалю подарували глядачам неймовірні враження. Виконавці були нагороджені оплесками та спеціальними призами, які вручав на святі села сільський голова Микола Шмаюн. Півтора десятки молодих виконавців порадували щасливчан своїми піснями, які приносили їм радість і насолоду.