Бориспільська районна рада
Бориспільський район, Київська область

Новини


 

Бориспільська районна рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким з приводу важкої втрати Бориспільського міського голови Анатолія Соловйовича Федорчука.

Дата створення: 16:32 28.10.2020

У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо разом з Вами – усіма, хто знав, поважав та буде берегти про нього  кращі спогади і світлу пам'ять. Це велика втрата для сім’ї, для громади міста, для усіх нас. Праця заради добробуту громади, розвитку міста — потребує багато зусиль та  здоров’я, твердості переконань та принципів.  Життєвий шлях Анатолія Соловйовича є яскравим прикладом величі людини праці та обов’язку. У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував. Світла пам’ять. Співчуття родині та громаді.

АГРАРІЇ КИЇВЩИНИ ОТРИМАЛИ ВІД ДЕРЖАВИ ПОНАД 27 МЛН ГРН КОМПЕНСАЦІЇ ЗА КРЕДИТНІ ВІДСОТКИ

Дата створення: 13:26 27.10.2020

Аграрії Київщини, які брали кредити на розвиток бізнесу, отримали від держави компенсації відсоткових ставок. Йдеться про 27,5 млн грн. Це загальна сума підтримки, яку отримав 71 сільгоспвиробник області.

НОВІ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНІ МАЙДАНЧИКИ ДЛЯ ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ ВІДКРИЛИ НА КИЇВЩИНІ

Дата створення: 13:24 27.10.2020

Урочисте відкриття нових спортивних об’єктів на Київщині відбулося минулої п’ятниці, 23 жовтня. Два мультифункціональні майданчики з гумовим покриттям для занять ігровими видами спорту розміром 32х18 м побудовані за програмою «Київщина спортивна». Також біля ігрових полів облаштовано два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Завершальна сесія районної ради: основні питання стосувалися бюджету

Дата створення: 10:20 23.10.2020

22 жовтня відбулася сорок друга завершальна сесія Бориспільської районної ради VII скликання. Рішення приймали 20 районних обранців. Вів пленарне засідання голова районної ради Владислав Байчас.

МОЛОДА КОРОНАЦІЯ-2020: СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ЖИТЕЛЬКА ЧУБИНСЬКОГО

Дата створення: 10:01 23.10.2020

У вівторок, 20 жовтня, відбулася онлайн-церемонія нагородження переможців Молодої і Дитячої Коронації Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

100 ЛІТ ПРОЖИВ І Є ПРО ЩО ЗГАДАТИ

Дата створення: 09:59 23.10.2020

Минулого тижня серед бурхливого нашого сьогодення відбулася неординарна подія, яку не можна було не помітити, в житті районної організації ветеранів – 100 років святкував житель с. Гора, учасник бойових дій Другої світової війни Павло Ксенофонтович Ходаніцький.

«ББЛІЛ» ПОЧАЛА ПРИЙМАТИ ХВОРИХ НА COVID-19: БРАКУЄ МЕДИЧНОГО ПЕРСОНАЛУ

Дата створення: 09:57 23.10.2020

У Бориспільській лікарні розпочало роботу інфекційне відділення № 2 на 45 ліжок, куди госпіталізуватимуть хворих із важкою формою захворювання на COVID-19. Про це повідомив головний лікар КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександр Щур.

МОН: ЗАРПЛАТА ВЧИТЕЛІВ У 2021 РОЦІ ЗРОСТАТИМЕ У ДВА ЕТАПИ

Дата створення: 14:23 22.10.2020

Протягом 2021 року зарплати педагогічних працівників у закладах загальної середньої освіти зростатимуть у січні та в липні. Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України.

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОДА ОЛЕГ ТОРКУНОВ ПОЯСНИВ, ЯК ПРОХОДИТИМУТЬ ВИБОРИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Дата створення: 14:22 22.10.2020

Цієї неділі, 25 жовтня, в Україні відбудуться вибори в обласні, районні та місцеві ради. Як вони проходитимуть в умовах поширення карантину, проінформував заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

У Гнідині відкрили меморіальні дошки

Дата створення: 09:55 15.10.2020

14 жовтня 2020 року в Гнідині відбулось урочисте дійство з нагоди відкриття меморіальних дощок, присвячених відомому спеціалісту-ракетнику Миколі Калениковичу Кудьку та воїну-танкісту, Герою Радянського Союзу Івану Хотовичу Кравченку. Ця непересічна подія була приурочена до Дня захисників України, Дня Українського козацтва та свята Покрови. Розпочались урочистості о 10 годині на вулиці Щасливій, 15, де свого часу мешкала родина Каленика Федоровича та Тетяни Павлівни Кудьків. Коротким вступним словом зібрання відкрив Гнідинський сільський голова Олександр Йосипович Лазаренко. Потім із біографією видатного гнідинця присутніх ознайомив автор цих рядків. Почесну ж місію відкриття меморіальної дошки виконали племінниця Миколи Калениковича Валентина Олексіївна Федюрко та активний учасник проєкту «Повернемо забуті імена» Василь Іванович Онищенко. Чин освячення здійснив настоятель місцевого Свято-Миколаївського храму ПЦУ отець Михаїл.